Duchovní obnova s sestrou Veronikou Barátovou z Komunity Blahoslavenství.

 Jsou všechny duchovní cesty správné? Vedou vždy k Bohu, když o něm mluví a vystupují v nich andělé? Jak je to s různými léčitelskými směry a meditačními cvičeními? Na tyto a další otázky týkající se tématu rozlišování se pokusí zodpovědět Th.Lic. Veronika Barátová při duchovní obnově v Ostravě-Zábřehu. Jednodenní duchovní obnovu s názvem „Křesťan na křižovatce duchovních cest“ pořádá nadační fond Credo ve spolupráci s Římskokatolickou farností Ostrava-Zábřeh. Uskuteční se v kině Luna v sobotu 24. února 2018. Plakátek

Seminář se uskuteční v kině Luna v Ostravě-Zábřehu. Součástí dne bude mše svatá (i adorace) v místním kostele Sv. Ducha, kterou bude celebrovat P. Vít Zatloukal, biskupský vikář pro pastoraci. Organizátoři zvou také na večer chval, který proběhne v pátek 23. února od 19 hodin v kostele sv. Ducha v Ostravě-Zábřehu. Na duchovní obnovu je možné se přihlásit online na stránkách www.credonadacnifond.cz. Cena je 100,- Kč.