Munipolis

Vážení farníci, drazí přátelé,

ve Farnosti Bílovec jsme spustili komunikační platformu MUNIPOLIS, díky které vás nyní budeme moci efektivně informovat. Přihlaste se k odběru na https://farnostbilovec.munipolis.cz/registrace nebo registračním letákem v kostele a už nikdy nezmeškáte důležité novinky a upozornění z naší farnosti.

Na našem profilu najdete tipy na společné aktivity, informace o akcích pořádaných farností nebo o událostech v okolí. Můžete také snadno poslat své dotazy na správce farnosti a v neposlední řadě si přímo v aplikaci MUNIPOLIS můžete číst náš pravidelný Farní lístek.

Hlavní výhodou a důvodem, proč mít mobilní aplikaci MUNIPOLIS, je možnost přijímat upozornění a nové informace z naší farnosti přímo do mobilu. Pokud se tedy objeví cokoliv, co je pro naše farníky důležité, dozví se o tom okamžitě a kdekoliv jsou.

Není se čeho bát. MUNIPOLIS je i pro seniory.

Ujistili jsme se, že při používání aplikace a celého systému MUNIPOLIS v žádném případě nehrozí zneužití osobních údajů. Kontakty na všechny odběratele má pouze farnost a jen ona má souhlas s jejich využitím. Právě pro tuto bezpečnost jsme MUNIPOLIS zvolili – jejich služby využívá už přes 850 tisíc lidí. Vše je v souladu s GDPR a není čeho se obávat.

Současně platí, že MUNIPOLIS je intuitivní a lehce ovladatelná i pro seniory, kteří si s technikou třeba moc nerozumí. Víme, že řada příslušníků starší generace MUNIPOLIS používá a možnost dozvědět se důležité informace nebo třeba zprávy o chystaných akcích velmi oceňuje.

Stáhněte si mobilní aplikaci

S mobilní aplikací MUNIPOLIS budete mít nejen čerstvé zprávy o aktuálním dění, ale díky přehlednému dlaždicovému menu se budete moci snadno dostat například k informacím o aktuálním počasí, důležitým kontaktům, najít tipy na výlety nebo již zmíněný Farní lístek.

Aplikace MUNIPOLIS je k dispozici zdarma pro chytré telefony se systémem Android nebo iOS. Stačí ji nainstalovat a přihlásit se svými údaji. Pokud budete potřebovat s čímkoliv pomoci, rádi vám pomůžeme.

P. Dariusz Jedrzejski